II edycja GEOpraktyk w UAM.TV / Wesprzyj naszą wyprawę do serca Eurazji!

Wspominając jeszcze to co za nami mamy dla Was kompendium wiedzy o II edycji GEOpraktyk i naszą StRuNa w Telewizji akademickiej UAM.TV! Koniecznie obejrzyjcie film 🙂

A każdego zainteresowanego niespodzianką prosto z serca Eurazji

– Kazachstanu –

zapraszamy do wsparcia naszej wyprawy!

Wesprzyj nas!

Zapraszamy Wszystkich Zainteresowanych do wspierania naszego projektu. Uniwersytet posiada środki jedynie na częściowe sfinansowanie ekspedycji. Potrzebujemy wsparcia finansowego, a także niezbędnego w podróży sprzętu. W zamian oferujemy reklamę na stronie internetowej, profilu FB oraz podczas wyprawy. Ponadto możemy wygłosić prelekcję lub zorganizować spotkanie w określonej konwencji w Twoim lokalu. Z chęcią opowiemy o wyprawie Twoim pracownikom, wyślemy kartkę, albo przywieziemy drobny prezent prosto z serca Eurazji – Kazachstanu. Gwarantujemy również satysfakcję płynącą ze wspierania rozwoju polskich badań naukowych oraz promowania ich w szerokim świecie.

Oficjalnym sponsorem ekspedycji może zostać każda osoba prywatna lub przedsiębiorstwo, które wesprze jej organizację kwotą przynajmniej 1 000 zł. Każdy sponsor zostanie wymieniony na naszej stronie internetowej oraz w poście na profilu Facebook.
Więcej informacji dla sponsorów w naszej ulotce.