Kolejny sponsor – Texcite


GEOpraktyki mają kolejnego sponsora – firmę Texcite. Poniżej kilka zdań od naszego sponsora:

Texcite powstał z myślą o propagowaniu elektrycznej mobilności w Polsce. Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne aut Tesla, a tym samym przyspieszamy rozwój zrównoważonego transportu samochodowego w Europie Centralnej i Środkowo-Wschodniej. Współpracujemy z firmami na całym świecie, istnieje możliwość naprawy zdalnej u klienta.

Naszą silną stroną jest dogłębna techniczna znajomość pojazdów poparta wieloletnią praktyką. Od momentu rozpoczęcia działalności, wyjechało z naszego garażu ponad 300 aut. Ich właściciele do dzisiaj korzystają z naszej kompleksowej obsługi, do której zalicza się: warsztat blacharsko-lakierniczy (lifting/body shop), serwis naprawczy oraz sprzedaż części. Idea zrodziła się w Swarzędzu, który obecnie kojarzy się bardziej Teslą niż z przemysłem meblarskim.

Jako jedyni w Polsce prowadzimy kompleksowy serwis aut Tesli, dzięki któremu używane samochody ponownie uzyskują ochronę gwarancyjną marki Tesla. Ponadto, gwarantujemy pełne wsparcie techniczne od momentu zakupu części/zamówienia usługi przez cały okres użytkowania samochodu.