Edycja III – w sercu Eurazji

Sponsorzy GEOpraktyk: Edycja III – w sercu Eurazji

 


 • DRAGON WĘGIEL

Firma DRAGON WĘGIEL działa na rynku od 2015 roku, a nasze doświadczenie sięga 2010 roku. Jesteśmy producentem workowanych paliw stałych głównie z przeznaczeniem do ekologicznych pieców z podajnikami. Pomimo, krótkiego stażu firmy, udało nam się zbudować silną markę i pozyskać zaufanie tysięcy klientów. Nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość w bardzo atrakcyjnych cenach. Jednocześnie spełniamy oczekiwania bardzo wymagających klientów. Poza sprzedażą detaliczną trudnimy się również sprzedażą internetową, a opakowania Ekogroszku Dragon można znaleźć w sieciach sklepów DIY(Do It Yourself), między innymi w Bricomarche na terenie całego kraju.

http://dragon-wegiel.pl/

 


 • ISIC

O nasze ubezpieczenie podczas tegorocznej wyprawy zadba ISIC Polska. Jak czytamy na stronie internetowej „Z ISIC otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Ponad 3000 punktów honoruje ISIC w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych. W wielu krajach posiadacze ISIC otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje kartę ISIC jak lokalną legitymację studencką. Jeśli chcesz, ISIC to także ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w Polsce i poza granicami naszego kraju oraz kosztów leczenia w czasie każdej podróży zagranicznej.”

http://isic.pl/

 


 • Fundacja Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu

Tegoroczna edycja GEOpraktyk znalazła się w gronie laureatów I edycji konkursu FUND_AKCJA. „Wierzymy, że dofinansowanie przyznane przez Fundację UAM pozwoli Laureatom konkursu zrealizować wartościowe przedsięwzięcia, które w realny sposób przyczynią się do realizacji celów naukowo-badawczych, dydaktycznych, popularyzatorskich, kulturalnych, sportowych, a także upowszechniających osiągnięcia aktywnej społeczności akademickiej.

http://fuam.pl

 


 • Dziekan Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – prof. UAM dr hab. Leszek Kasprzak

 • Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki                                                                         

 • Gmina Ryki

Ryki – gmina miejsko-wiejska w województwie lubelskim, w powiecie ryckim, z siedzibą w Rykach, z której pochodzi jeden z uczestników tegorocznej wyprawy.

http://www.ryki.pl/pl/


 • KUPIEC

Firma należy do największych producentów zdrowej żywności w Polsce. Na rynku funkcjonuje od 1987 roku. Większość oferowanych produktów wpisuje się w piramidę zdrowego żywienia i jest szeroko wykorzystywana w dietetyce. Jako propagator idei zdrowej żywności dokładają wszelkich starań, aby oferowane produkty zawierały wyłącznie naturalne składniki i odpowiadały najwyższym standardom jakości, ze szczególnym uwzględnieniem ich bezpieczeństwa zdrowotnego. Dzięki otrzymanym wysokobiałkowych zapasom z serii MOVE ON na pewno przetrwamy na lodowcu :)!

https://kupiec.pl/


 • CUMULUS

Firma CUMULUS powstała w roku 1989, zaraz po polskich przemianach ustrojowych. CUMULUS podczas 27 lat działalności zajmował się czasowo produkcją różnych akcesoriów, z których największym epizodem były torby i akcesoria rowerowe. Zawsze jednak znani byli głównie z odzieży i śpiworów puchowych, które do dziś stanowią najważniejszą część ich oferty. Aktualnie, będąc pod wrażeniem dzisiejszych możliwości ograniczania masy sprzętu outdoorowego, głównym celem firmy jest posiadanie najlżejszej kolekcji śpiworów i odzieży puchowej na świecie.

http://cumulus.pl

[nggallery id=55]


 • GOCLEVER

Od ponad 10 lat firma dostarcza rozwiązań z dziedziny elektroniki użytkowej, cechujących się najlepszym stosunkiem oferowanych parametrów do ceny. Oferta kierowana jest do osób, którzy poszukują zaawansowanych technologicznie, dostosowanych do wymagań europejskich, łatwych w obsłudze urządzeń w atrakcyjnej cenie. Portfolio Goclever to m.in. tablety, netbooki, smartfony i smartwatche. Ofertę uzupełniają kamery sportowe, zestawy do monitoringu domu oraz nawigacje samochodowe.

http://goclever.com/


 • TATERNIK

Sklep Górski Taternik odzież outdoorową i sprzęt oraz akcesoria powiązane z szeroko rozumianą działalnością górską, turystyką i podróżami. Miłośnicy turystyki pieszej odnajdą tutaj wysokiej jakości buty trekkingowe cenionych na całym na świecie marek, np. Scarpa, Asolo, czy Meindl. Dla tych, którym chodzenie po górach nie wystarczy i szukają wrażeń na wysokości, mamy także buty wspinaczkowe (np. La Sportiva) oraz cały potrzebny sprzęt od karabinków po uprzęże i kaski takich firm jak Black Diamond i Petzl.

Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, w Taterniku z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie plecak. W naszej ofercie królują plecaki Deuter, niemieckiej marki, do której mamy szczególne zaufanie. Oprócz dużych plecaków trekkingowych, turystycznych, czy wspinaczkowych Deuter tworzy także doskonałe, bogato wyposażone plecaki miejskie i rowerowe.

http://taternik-sklep.pl/


 • AGENCJA REKLAMOWA MAX

Firma oferuje szeroką gamę artykułów reklamowych w formie upominków i gadżetów. Mogą one posłużyć jako upominki dla klientów, oraz skuteczny środek promocyjny. W naszej ofercie znajdują się długopisy reklamowe, pamięci USB, parasole, zabawne antystresy, portfele oraz inne upominki reklamowe. Koszulki przedstawiające logo naszych Sponsorów oraz promujące ekspedycję zawdzięczamy właśnie Im!

http://www.upominkireklamowe.co/


 • WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W POZNANIU

Działalność Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu to nie tylko nadzór i edukacja. Każdego dnia nasi pracownicy robią wszystko, aby chronić Państwa zdrowie. Skuteczność tych działań zapewniają wysokie kwalifikacje zawodowe pracowników, wyposażenie laboratoriów w nowoczesną aparaturę badawczą, wdrożone systemy zarządzania jakością potwierdzone uzyskanymi certyfikatami akredytacyjnymi.

https://wsse-poznan.pl


 • Gmina Rokietnica

Rokietnica – gmina wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim.

http://rokietnica.pl/