Wyróżnienie w kategorii Wyprawa Roku 2018 konkursu Studencki Ruch Naukowy – StRuNa 2018

Z przyjemnością informujemy, że w Konkursie będącym pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Studencki Ruch Naukowy – StRuNa otrzymaliśmy w kategorii Wyprawa Roku 2018 wyróżnienie!

W sobotę, 17 listopada, Lidia, Kornelia i Sebastian wystąpili w budynku Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w finale konkursu Studenckiego Ruchu Naukowego – StRuNa 2018. W prezentacji podkreślili główny według nas problem z jakim spotkaliśmy się w Wietnamie – zanieczyszczenie wód, które zapewne potwierdzą nasze badania wody i gruntów.

W kategorii Wyprawa Roku projekt GEOpraktyki Edycja IV – W dorzeczu Mekongu zdobył wyróżnienie. Już trzeci rok z rzędu nasz projekt znalazł się wśród najlepszych w Polsce!